• Тел: +38 068 242 94 03, +38 099 271 01 85

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка (М. Раскової), 19, офіс 1105

Ми пропонуємо:

  • Інтенсивне спілкування в групах ВСІХ РІВНІВ;
  • Насичені, захоплюючі, ефективні заняття з професіоналами, що дають РЕАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ.
  • Передові методики, ЦІКАВІ підручники.

Наші викладачі проходять три ступені відбору, перш ніж потрапити до нас в штат, а також спеціальну методичну підготовку і підвищення кваліфікації протягом всього періоду роботи.

  1. Ми даємо не тільки знання про мову, скільки вміння володіти мовою - принцип пріоритету умінь над знаннями.
  2. Викладаємо не окремі слова, а цілі фрази. Чи не граматичні часи і правила, а конструкції - принцип фраза-лексичного підходу.
  3. Чи не біжимо «лінійно» за підручником від теми до теми, а постійно повторюємо і систематизуємо пройдене - принцип циклічності і вбудованого повторення.

Основні напрями навчання

Загальний - завдяки спеціальній методиці ви почнете розмовляти з перших же уроків. Після закінчення повного курсу, який складається з шести рівнів, ви зможете вільно спілкуватися в будь-якій ситуації, сприймати на слух англійську мову, читати неадаптовану літературу, дивитися кінофільми і телепередачі, вести формальну і неформальну листування.

Інтенсивний - в мовному центрі призначений для слухачів, бажаючих в стислі терміни (5-6 тижнів) придбати основні навички усного та писемного мовлення, вивчити елементарну граматику. Навчання англійській мові на таких курсах розраховано на слухачів, які ніколи раніше не вивчалася англійська мова.

Розмовний - дані уроки призначені для слухачів, які володіють англійською мовою на рівні не менше Intermediate, бажаючих освіжити свої знання і отримати практику спілкування з носіями мови.

Курс ділової англійської мови - даний курс розрахований на слухачів, які володіють середнім рівнем знання мови. У процесі навчання ви навчитеся вести ділову переписку і телефонні переговори, вивчіть правила складання презентацій, а також отримаєте знання ділової лексики та етикету англомовних країн.

Професійна англійська для моряків - підготовка до тестування і здача на міжнародні морські сертифікати.

Курс підготовки до міжнародних іспитів - підготовка до іспиту міжнародного рівня, розроблений для того, щоб визначити, чи володіє іноземний кандидат необхідним рівнем знання мови для ефективної роботи за кордоном.

Знання англійської мови - запорука успіху!

Зараз залишається все менше сфер бізнесу, де можна зробити кар'єру без знання іноземної мови. І справа навіть не тільки в тому, що на українському ринку з'являється все більше іноземних фірм, а також організацій, що активно працюють з іноземними партнерами. Ступінь володіння мовою є показником рівня освіченості людини і його перспективності для компанії.

англійську мову запорука успіху! Практика роботи свідчить про те, що роботодавці сьогодні прагнуть бачити в якості своїх співробітників фахівців, які володіють англійською мовою незалежно від інтенсивності його використання. Виняток становлять лише окремі професіонали з великим досвідом роботи, але і тут ідеальним все одно буде кандидат, що знає мову.

Існують різні форми інтенсивності вивчення англійської. Все залежить від частоти використання мови згодом і цілей навчання.

Найбільш ефективними є мовні навички, що здобуваються в формі послідовного ґрунтовного вивчення: вони легко відновити події - і через десять років досить освіжити втрачений лексичний запас, «занурившись», наприклад, в мовне середовище.

Спробувати тест Старт

Освітній центр "Together"

М. Расковой 19

Наші викладачі використовують комунікативну методику навчання, при якій не доведеться заучувати списки слів і граматичні правила: ви відразу вчитесь використовувати їх у повсякденному житті. Завдяки цьому запам'ятовування відбувається непомітно, а набуті мовні навички залишаться з Вами назавжди.

Навчання проводиться в 5 хвилинах від станції метро Лівобережна

У вартість курсу для плавскладу входять і матеріали по підготовці Марлінс-тесту

 

Залишити заявку

Чому ми

Гнучкий графік

Ми відкриті 6 днів в тиждень з Пн по Сб і пропонуємо ранкові, денні і вечірні години для занять. Для людей з плаваючим робочим графіком готові працювати по неділях.

Кваліфікація та іспити

Ви без особливих зусиль здасте іспити по курсу загальної англійської IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE, CAE.

Навчальні матеріали для Вас

Інтенсивний курс мови для плавскладу, у вартість входять всі навчальні матеріали.

Групи та індивідуальні заняття

Вдалий розклад, міні-групи, індивідуальні заняття практично за ціною групових занять.

Ти також можеш вільно розуміти і спілкуватися

студія McSite