• Тел: +38 068 242 94 03, +38 099 271 01 85

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка (М. Раскової), 19, офіс 1105

Професійна англійська для моряківГоловним мовою для спілкування з членами суднової команди, інспекціями і портовими властями, а також мовою документації - залишається англійська. Чи достатньо моряк (кандидат на посаду) знає мову, визначається в процесі співбесіди з роботодавцем, яке він проходить після подачі анкети.

Крім того, дуже часто кандидати на посади в іноземних компаніях повинні проходити комп'ютерне тестування, яке включає тест на знання англійської, і також може включати професійний тест, відповідно посади. До всього цього ми і готуємо.

Основна мета Наших курсів для моряків - не тільки підготувати до тестування в крюїнговою компанії, а й удосконалити, відшліфувати вже наявні вміння та навички спілкування морських фахівців, або допомогти придбати дані навички професійної англійської мови морякам різних спеціальностей в найкоротші терміни з максимальним результатом.

Ми пропонуємо спеціалізовані курси, націлені на вивчення професійних морських термінів, з можливістю подальшої здачі тесту "Marlins". Заняття проводяться за наступними спеціальностями:

Судноводії
Тривалість курсу 3,5 - 4 місяці. В програму входять такі теми, як: «Лоцманська проводка», «Прибуття і відхід з порту», ​​«Проходження в узкостях», «Команди» і т.д. Додаються аудіо та відео записи.

Суднові механіки (старший, 2-й механік, 3-й механік)
Тривалість курсу 3,5 місяці. В програму входять такі теми, як: «Пристрій машинного відділення», «Ремонт котла», «Ремонт основного і допоміжних дизелів», «Команди» і т.д. Додаються аудіо та відео записи «За машинного відділення з коментарями роботи всіх механізмів англійською мовою».

Матрос
Тривалість курсу - 1,5 місяця. В програму входять такі теми як: «Команди на кермо», «Команди при швартуванні», «Загальне пристрій судна» і т.д. Дається робочий матеріал, аудіо записи.

Стюарти на круїзні кораблі
Тривалість курсу - 1,5 місяця. В програму входять такі теми, як: «Обов'язки обслуговуючого персоналу», «Позаштатні ситуації на борту» і т. д.
Аудіо та відео запису.

Суднові кухарі, cудовие лікарі
Тривалість курсу 1,5 місяці.

 

Підготовка до здачі тесту «Marlins»

Основна мета - підготовка до комп'ютерного тестування за програмою «Marlins» та усної співбесіди. Дана підготовка входить в програму основних курсів для моряків різних спеціальностей, в тому числі для персоналу на круїзних судах. В результаті успішного проходження даної підготовки можна набрати при тестуванні 100 балів.

Спробувати тест Старт

Освітній центр "Together"

М. Расковой 19

Наші викладачі використовують комунікативну методику навчання, при якій не доведеться заучувати списки слів і граматичні правила: ви відразу вчитесь використовувати їх у повсякденному житті. Завдяки цьому запам'ятовування відбувається непомітно, а набуті мовні навички залишаться з Вами назавжди.

Навчання проводиться в 5 хвилинах від станції метро Лівобережна

У вартість курсу для плавскладу входять і матеріали по підготовці Марлінс-тесту

 

Залишити заявку

Чому ми

Гнучкий графік

Ми відкриті 6 днів в тиждень з Пн по Сб і пропонуємо ранкові, денні і вечірні години для занять. Для людей з плаваючим робочим графіком готові працювати по неділях.

Кваліфікація та іспити

Ви без особливих зусиль здасте іспити по курсу загальної англійської IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE, CAE.

Навчальні матеріали для Вас

Інтенсивний курс мови для плавскладу, у вартість входять всі навчальні матеріали.

Групи та індивідуальні заняття

Вдалий розклад, міні-групи, індивідуальні заняття практично за ціною групових занять.

Ти також можеш вільно розуміти і спілкуватися

студія McSite