• Тел: +38 068 242 94 03, +38 099 271 01 85

м. Київ, вул. Євгена Сверстюка (М. Раскової), 19, офіс 1105

Заняття проводяться в Лінгвістичному освітньому центрі "Together" за адресою:
м. Київ, вул. Євгена Сверстюка, 19 (М. Раскової-19), м. Лівобережна, офіс №1105

  • ранкові групи з 08:30-10:00, з 10:00-11:30, з 11:30-12:00
  • в денний час (13.00-15.30)
  • у вечірній час (15.30-17.00, 17.00-18.30, 18.30-20.00, 20.00-21.30)

 

Speaking Club

Освітній центр Together пропонує заняття та спілкування в Speaking Club по суботах і неділях

Викладачі мовного освітнього центру - це висококваліфіковані фахівці, які проходили мовну практику в Італії, Іспанії, Франції, Великобританії та інших країнах. Всі викладачі мають міжнародно-визнані дипломи та сертифікати, що підтверджують їх кваліфікацію. Можливі групова, індивідуальна та корпоративна форми навчання; повний, інтенсивний, прискорений (3 місяці) курс іноземних мов; спеціалізовані програми.

 

Запрошуємо Вас на курси іноземних мов:

  • англійської мови для дітей, дорослих і моряків
  • італійської мови
  • іспанської мови
  • німецької мови
  • французької мови
  • польської мови

Наші викладачі використовують комунікативну методику навчання при якій не доведеться заучувати списки слів і граматичні правила: ви відразу вчіться використовувати їх у повсякденному житті. Завдяки цьому запам'ятовування відбувається непомітно, а набуті мовні навички залишаться з Вами назавжди.

Spain На курсі іспанської мови наші викладачі приділяють велику увагу як літературної, так і простий розмовної мови. Даються цікаві матеріали про культуру Іспанії.

French Курси французької мови складаються з 6 рівнів. На цих курсах нашими викладачами передбачається використання сучасних підручників і великої кількості додаткових матеріалів.

Italian Курс італійської мови включає 6 рівнів, після вивчення яких ви зможете вільно формулювати складні фрази і правильно використовувати узгодження часів і спілкуватися з представниками сонячної Італії вільно і невимушено.

Germany Завдяки курсу німецької мови ви зможете більш впевнено почувати себе у відрядженні або в безпосередньому спілкуванні з носієм мови, скласти кваліфікаційний іспит в Німецькому посольстві в Києві при оформленні ПМЖ.

UK Англійська мова займає особливе місце в нашому житті ...

Англійська для моряків, в тому числі інтенсив, підвищує не тільки ваш розмовний рівень мови, але дозволить Вам оволодіти професійними знаннями по вашій спеціальності, термінологією, навичками професійного спілкування в різних ситуаціях, підготовка до тестування в крюїнгових компаніях. Підготовка і здача Marlins Test.
Англійську мову для плавскладу

Англійська мова для дітей відкриє для них нову прекрасну країну, де в ігровій формі вони зможуть розуміти живу мову не тільки своїх улюблених героїв популярних англійських і американських мультфільмів, а й похвалитися своїми знаннями в школі. При здачі на сертифікат (Communicator (B2)) Британського екзаменаційного Ради City & Guilds, вони можуть відправитися в літні мовні табори.
Англійську мову для дітей

Англійська для дорослих відкриє шлях вільного спілкування за кордоном, прибуткового ведення бізнесу, навчання і роботи. Міжнародні сертифікати з англійської мови City & Guilds - безстрокові, а міжнародний іспит з англійської мови не має вікових обмежень ні для якого рівня компетенції.

Міжнародні сертифікати з англійської мови City & Guilds є державним стандартом для оцінки імміграційною службою рівня володіння мовою іноземцями, які хочуть отримати візу до Великобританії, роботу у Великобританії, Ірландії та деяких інших країнах.

Міжнародні сертифікати з англійської мови, що підтверджують рівень володіння мовою, і міжнародні сертифікати, що підтверджують професійну кваліфікацію, допоможуть будь-якому фахівцеві знайти легальну роботу за фахом за кордоном в будь-якій країні Європи і світу, а так само знайти роботу і в Росії, де вакансія "потрібно зі знанням англійської мови" вже далеко не рідкість.

Здати міжнародний іспит з англійської мови та отримати міжнародний сертифікат City & Guilds вже стає таким же елементом престижу, як і мати вищу освіту.

Сертифікат City & Guilds Сертифікат

Здійсніть ваші мрії!

 

Спробувати тест Старт

Освітній центр "Together"

М. Расковой 19

Наші викладачі використовують комунікативну методику навчання, при якій не доведеться заучувати списки слів і граматичні правила: ви відразу вчитесь використовувати їх у повсякденному житті. Завдяки цьому запам'ятовування відбувається непомітно, а набуті мовні навички залишаться з Вами назавжди.

Навчання проводиться в 5 хвилинах від станції метро Лівобережна

У вартість курсу для плавскладу входять і матеріали по підготовці Марлінс-тесту

 

Залишити заявку

Чому ми

Гнучкий графік

Ми відкриті 6 днів в тиждень з Пн по Сб і пропонуємо ранкові, денні і вечірні години для занять. Для людей з плаваючим робочим графіком готові працювати по неділях.

Кваліфікація та іспити

Ви без особливих зусиль здасте іспити по курсу загальної англійської IELTS, TOEFL, TOEIC, FCE, CAE.

Навчальні матеріали для Вас

Інтенсивний курс мови для плавскладу, у вартість входять всі навчальні матеріали.

Групи та індивідуальні заняття

Вдалий розклад, міні-групи, індивідуальні заняття практично за ціною групових занять.

Ти також можеш вільно розуміти і спілкуватися

студія McSite